همه دسته بندی ها
زیست فناور سبز
زیست فناور سبز

زیست فناور سبز

  • میدان فاطمی- خیابان بیستون- خیابان بو علی سینا غربی- پلاک ۴۷- واحد ۱۰, تهران, تهران, ایران
  • 88972600
  • هنوز امتیازی داده نشده است!
  • زیست فناور سبز
  • 10860988083

آمینو رویش

موجود در انبار

در کشاورزی از اسیدهای آمینه در جهت افزایش حاصلخیزی خاک، تسهیل انتقال عناصر در گیاه، افزایش مقاومت به تنش‌های محیطی، افزایش درصد کلروفیل،‌افزایش تولید پروتئین و توان فتوسنتزی گیاه، تقویت دانه گرده و تسریع در رسیدگی و شکل گیری بهتر محصول استفاده می‌شود. استفاده از کود آمینو رویش عرضه شده توسط شرکت زیست فناور سبز،‌ قبل از هر زمانی که گیاه میخواهد وارد تنش شود سبب افزایش مقاومت طبیعی گیاه می‌شود و این امکان را به گیاه می‌دهد که انرژی ذخیره شده خود را بیشتر صرف رشد و بهبود ویژگی‌های کمی و کیفی محصول نمایند.

کود بذر مال

موجود در انبار

استفاده از کود بذرمال رویش پیش از کاشت روش بسیار مناسبی برای افزایش کمیت و کیفیت محصول خواهد بود. این کود حاوی فسفر، پتاسیم و روی می‌باشد که از عناصر ضروری برای مرحله جوانه‌زنی بذر به‌حساب می‌آیند. از طرفی بذرمال رویش دارای مقادیر مناسبی از عصاره جلبک‌ دریایی است که منجر به استقرار بهتر گیاه در خاک خواهد شد. این روش موجب جذب بهتر عناصر و آب در دوره اولیه رشد گیاهان نیز می شود.

کود پتا رویش

موجود در انبار

کود پتا رویش (فسفیت پتاسیم) حاوی عناصر فسفر و پتاسیم با خلوص بالا می باشد. استفاده از این کود سبب افزایش ریشه زایی، گلدهی، بهبود عملکرد و کیفیت و رنگ پذیری میوه خواهد شد؛ همچنین القا کننده مقاومت گیاه نسبت به استرس‌های محیطی و عوامل بیماری¬زای قارچی نظیر گموز، پوسیدگی طوقه، بوته میری و سفیدک دروغین می‌باشد

کود رویش

موجود در انبار

کود رویش-1 (کود مایع آلی پتاس بالا) حاوي درصد بالایی از ترکیبات پتاسه به شکل K2O و قابل جذب برای گیاهان می‌باشد و به‌عنوان مکمل کود زیستی پتابارور-2 نیاز گیاهان به پتاسیم را تأمین کرده و سبب افزایش مقاومت گیاهان به سرمازدگی و تنش شوری و تأثیر گذاری بیشتر بر عملکرد و کیفیت و مدت انبارداري محصول می‌گردد. مصرف این کود از آغاز تشکیل میوه تا 2 هفته قبل از برداشت محصول یعنی زمانی که گیاهان بالاترین نیاز غذایی را دارند توصیه می‌گردد.

کود زیستی ازتوبارور

موجود در انبار

کود زیستی ازتوبارور-1 تولید شده در بسته‌های پودری 100 گرمی و نیم لیتری مایع، حاوی باکتری‌های Pantoea agglomerans سویه O4 می‌باشد که فعالانه تثبیت نیتروژن هوا را به ‌صورت یون آمونیوم قابل جذب برای گیاهان انجام می‌دهند. هر بسته از این کود برای یک هکتار زراعت و در باغات برای 100 (فرم جامد) تا 200 اصله درخت (فرم مایع) کاربرد دارد و می‌تواند جایگزین سالم و مؤثر 30 تا 50 کیلوگرم کود شیمیایی ازته (اوره) در هر بار مصرف شود.

کود فروت ست

موجود در انبار

کود فروت‌ست، ترکیب متناسبی از عناصر ازت، روی، بر و پتاسیم است و این امکان را برای گیاه بوجود می‌آورد که عناصر غذایی مورد نیاز برای سال آینده را ذخیره و خود را برای ورود به فصل زیستی جدید آماده کند. وجود این عناصر در کنار یکدیگر به بهبود و افزایش گل‌دهی و تبدیل بیشتر گل به میوه کمک نموده و کیفیت بهتر محصول را به دنبال دارد. استفاده از این ترکیب در شروع فصل و هنگام تورم جوانه‌ها موجب افزایش انرژی گیاه، جلوگیری از ریزش گل و تشکیل میوه‌های سالم می‌گردد.

کود فسفات پتاس

موجود در انبار

این محصول، یک کود مایع حاوی عناصر فسفر و پتاسیم و فاقد نیتروژن است که آن را به منبع ایده آلی از فسفر و پتاسیم برای کاربرد در گیاهان میوه دار در زمانی که مصرف نیتروژن نیاز به کنترل دارد تبدیل می کند؛ همچنین یک منبع ایده آل برای استفاده همراه با کودهای نیتروژن است و سبب افزایش تولید و بهبود کیفیت میوه ‌ها نظیر طعم و رنگ پذیری، افزایش خاصیت انبارداری میوه‌ها و افزایش مقاومت گیاه در مقابل استرس‌های محیطی مانند شوری، خشکی، و بیماری‌ها شود. این محصول علاوه بر تأمین نیاز تغذیه گیاهان به عنوان عاملی جهت تعادل واکنش اسیدیته و قلیائیت در گیاهان محسوب می‌شود.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟