درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

هدف ما ؟ تجاری سازی شرکت های دانش بنیان

تجاری سازی شرکت های دانش بنیان یعنی چی؟ یکی از مهم‌ترین اهدافی که هر شرکت دانش بنیان در سر می‌پروراند، تجاری‌سازی است. منظور از تجاری‌سازی چیست؟ زمانی که یک شرکت دانش بنیان در صدد است تا فناوری یا ایده پژوهشی خود را به بازار یا شرکت‌های سرمایه‌گذار ارائه کرده و در قبال آن هزینه‌ای را از آن‌ها کند، یک فرایند تجاری سازی محصولات دانش بنیان را طی خواهد کرد.به‌طور مثال شرکت دانش بنیانی را در نظر بگیرید که برچسب‌های هوشمندی را برای مواد شیمیایی طراحی کرده و اکنون به یک نتیجه غایی دست یافته است. این شرکت تصمیم دارد تا این برچسب‌ها را به آزمایشگاه‌ها که جامعه هدف کسب و کار خود است، عرضه کند و از این طریق محصول خود را به بازار ارائه دهد. به این پروسه، یعنی ایده‌پردازی، طراحی اولیه، ارزیابی تولید، انتخاب بازار هدف و عرضه به بازار تجاری سازی طرح های دانش بنیان گفته می‌شود.

در مسیر پرورش ایده همراتان هستیم

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی با ما در ارتباط باشید 

ما کی هستیم ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

چرا ما؟

کیفیت بالا

نظرات مثبت کاربران

تخفیفات ویژه

تحویل به موقع

با تیم ما آشنا شوید

رضا نظری

مدیر عامل

حمید رضایی

توسعه دهنده وب

علی احمدی

پشتیبان وبسایت

حسن عسگری

مدیر امنیت