نمایش 1–12 از 620 نتیجه

محصولات دانش بنیان(لطفا قبل از خرید محصول دانش بنیان بودن آن را از سایت معاونت علمی کنترل فرمایید)

(کامپاندهای پلی اتیلن با قابلیت شبکه ای شدن

موجود در انبار

(PEX-AL-PEX (کامپاندهای پلی اتیلن با قابلیت شبکه ای شدن (یکس) ویژه تولید لولههای 5 لایه (PEX-AL-PEX (کامپاندهای پلی اتیلن با قابلیت شبکه ای شدن (یکس) ویژه تولید لولههای 5 لایه کامپاندهای گرفت شده با ،سیلان بر پایه پلی اتیلن ، 15 APPEX و 14 APPEX محصولات مورد PEX-AL-PEX میباشند که بعنوان مواد اولیه در تولید لولههای 5 لایه (HDPE) سنگین استفاده قرار میگیرند از کار بردهای عمده لولههای 5 لایه میتوان به سیستمهای گرمایش از کف در ساختمانها و لوله کشی سیستمهای گرمایشی و تهويه مطبوع ( شوفاز فن کوئل اشاره کرد. از تولید شده با محصولات فوق میتوان به موارد زیر اشاره کرد PEX ویژگیهای لوله های مقاومت عالی در برابر دما تا 90°C (ESCR) مقاومت فوق العاده بالا در برابر ترک ناشی از تنشهای محیطی و آب و هوایی مقاومت بالا در برابر خراش و سایش مقاومت در برابر خزش تا دمای °95

+compo

موجود در انبار

+compo سیستم راه بری جراحی جامع با عملکرد بالا در حوزه جراحی مغز و اعصاب و گوش و حلق و بینی با قابلیت استفاده برای جراحی ستون فقرات می باشد. این سیستم با استفاده از فن آوریهای پیشرفته و دوربین IR با دقت بالا به جراح راه بری دقیق تر و قابل اعتماد ارائه می دهد.

APKSIEM، سامانه مدیریت وقایع و امنیت اطلاعات

موجود در انبار

سازمان‌ها همواره در معرض تهدیدات سایبری قرار دارند. بر اساس تحقیقات انجام شده این حملات در 74 درصد مواقع در یک سال اول توسط سازمان‌ها شناسایی نمی‌شوند. همچنین دستگاه‌های امنیتی Active موجود در سازمان‌ها به دلایل مختلفی قادر به جلوگیری از وقوع این حملات نبوده‌اند. به همین دلیل وجود سامانه SIEM به منظور نگهداری طولانی مدت رخدادها، بررسی مداوم رویدادهای امنیتی بدون اتکا بر دستگاه‌های امنیتی فعال در سازمان، یکپارچه‌سازی تمامی رخدادها و گام‌های احتمالی مهاجمین در سرتاسر سازمان، امکان مراجعه طولانی مدت و حل مشکلات قانونی و ردیابی سامانه‌های آلوده شده از قبل، ویژگی‌های محصول APKSIEM است که می‌تواند سازمان‌ها را در تامین بلندمدت امنیت یاری نماید.

APKSWAP، سامانه مرورگر امن (RBI)

موجود در انبار

راهکار جداسازی فیزیکی شبکه‌ها یا Air-Gap مدتی است به عنوان یک راهکار سنتی جهانی برای حفظ داده‌های حساس و کاهش سطح حمله به زیرساخت‌های حیاتی مطرح بوده است و در ایران نیز با افزایش حملات به زیرساخت‌های حیاتی و صنعتی، استفاده از این راهکار توسط نهادهای حاکمیتی برای تمامی مجموعه‌های حساس الزامی شده است. اما هزینه زیاد اجرای این راهکار و نهایتا نیاز به انتقال فایل بین شبکه‌های جدا شده از موضوعاتی است که تاکنون سازمان‌ها را برای اجرای راهکارهای مرسوم با ابهام روبرو کرده است.

ATRA ERP

موجود در انبار

ه منظور دست يابي به حداکثر کارايي منابع و حداکثر تاثير کارکرد هر يک از واحدهاي سازماني، يکي از مهمترين فاکتورهاي موثر در سازمان های متوسط و بزرگ، هماهنگي لحظه اي، فرآيندي و دقيق واحدهاي سازماني با يکديگر است. اين مسالهدر سازمان هايي که به صورت هلدینگ یا گروه با هم کار می کنند یا به دليل پراکندگي جغرافيايي، امکان برقراري ارتباطات آنلاين اطلاعات مساله اي مهم محسوب مي شود، بسيار ضروري تر به نظر مي رسد. يکي از مهم ترين تحولات يک دهه گذشته علوم مديريتي، به وجود آمدن نگرش فرآيندگرا به جاي نگرش وظيفه گرا در اين سازمان ها از طريق نظارت بر روي فرآيندهاي تجاري به جاي نظارت بر ساختار جداگانه واحدهاي سازماني است. مهم ترين ابزار پياده سازي اين نگرش در سطح سازمان ERP است.

AUTOMATIC RECIRCULATION VALVE

موجود در انبار

گروه صنعتی مدیــــران انــــــرژی کویـــــــر مفتخر به تولید و بازسازی قطعات مربوط به مورد استفاده در صنایع نیروگاهی می باشد. و در این رساتا نیاز بسیاری از نیروگاه ها را برطرف نموده است.

B- Straight Abutment

موجود در انبار

متریال تیتانیوم گرید 5 –طراحی S-Line بخش GH جهت شکل گیری راحت بافت نرم لثه –تناسب اباتمنت ها با تمامی سایز فیکسچر –دارای سطح آنادایز شده –مورس دوگانه 11 درجه+ هگز –ارتفاع ثابت 7.5 میلی متر

BPMN در GALEX ERP

موجود در انبار

مدیریـت کسـب و کار مبتنـی اسـت بــر مدیریــت فرآیندهایـی کـه هـر کسـب و کاری بـر پایـه‌ی آنهـا، عملیـات اجرایـی خـود را انجـام می‌دهــد. بســته بــه انــدازه‌ی ســازمان و ماموریــت هــر فرآینــد، یــک فرآینــد می‌توانــد ســاده و یــا بســیار گســترده و پیچیــده باشـد.

CyberERP

موجود در انبار

سیستم CyberERP با یکپارچه‌سازی وظایف اصلی سازمان مانند مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، خرید و تدارکات، انبار، تولید و برنامه‌ریزی تولید، فروش و ارتباط با مشتریان، در یک زیرساخت واحد اطلاعاتی و با ایجاد سازگاری و از بین بردن مغایرت اطلاعاتی در بخش‌های مختلف سازمان، امکان پردازش و تحلیل به‌موقع اطلاعات را در فرایندهای تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری سازمان فراهم کرده و در نتیجه امکان برنامه‌ریزی و همچنین کنترل موثر سازمان را برای مدیریت فراهم می‌آورد.

D- Healing Abutment

موجود در انبار

متریال تیتانیوم گرید 5 -طراحی مناسب بخش GH جهت شکل گیری راحت بافت نرم لثه -دارای سطح آنادایز شده -تناسب با تمامی سایز های فیکسچر –استریل شده با اشعه گاما

E- Ball Abutment & O-ring & Housing

موجود در انبار

متریال تیتانیوم گرید 5 –طراحی مناسب بخش GH جهت شکل گیری راحت بافت نرم لثه –تناسب اباتمنت ها با تمامی سایز فیکسچر -دارای سطح آنادایز شده

Elisa Kit – Vitamin D3 48 Test

موجود در انبار

ویتامین D نوعی سکواستروئید می باشد. این ویتامین دارای دو شکل شیمیایی مجزا (ویتامین D2 و D3) می باشد که از نظر بیولوژیکی دارای اثرات یکسان می باشند. ویتامین D2 یک ملکول 28 کربنی است که از ارگوسترول گیاهی مشتق می شود. در حالیکه ویتامین D3 یک ملکول 27 کربنی است و از کلسترول مشتق می گردد. شکل فعال بیولوژیکی ویتامین D در گردش خون، مشتق 25 هیدروکسیله آن می باشد. وقتی ویتامین D وارد بدن انسان می شود، در کبد هیدروکسیله شده و به شکل فعال آن تبدیل می شود. مشتق 25 هیدروکسیله ویتامین D، شکل عمده ذخیره ویتامین D در بدن می باشد. لذا تعیین غلظت 25-OH-Vitamin D3 در سرم، نشانگر اولیه سطح این ویتامین در بدن می باشد.